2325 Oljemålning
G A Horvath, Män som röker pipa, signerad, 24x33
Såld: 900 kr
Såldes den 4 maj 2015 -
2384 Vapenringar
6 st. 18k. Horvath, saknar stämplar, ca. 85g
Såld: 15.000 kr
Såldes den 16 februari 2015 -
2145 Oljemålning
GA Horvath, Män vid bord, 58 x 76
Såld: 300 kr
Såldes den 11 augusti 2014
6297 Oljemålning
Halasi Horvath, 1941, 40x50
Såld: 500 kr
Såldes den 24 januari 2011 -
3578 Oljemålning
Halasi Horvath, 1941, 40x50
Såld: 450 kr
Såldes den 15 november 2010