Föremål som liknar Hoffman
7023 Skulptur
Teak, Johnny Hoffman, Sweden. Höjd: 21 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 13 maj 2024
8308 Oljemålning
Såld: 7.800 kr
Såldes den 12 februari 2024
1013 Oljemålning
Såld: 9.600 kr
Såldes den 29 januari 2024
7291 Caféstol
Josef Hoffman-stil
Såld: 1.900 kr
Såldes den 3 juli 2023
7279 Bord
Såld: 4.000 kr
Såldes den 22 maj 2023
7156 Stolar
Ett par, Josef Hoffman, Wittman, med intyg, 1980-tal
Såld: 2.600 kr
Såldes den 12 september 2022
7297 Oljemålning
Såld: 1.300 kr
Såldes den 18 juli 2022
6575 Oljemålningar
Såld: 800 kr
Såldes den 29 november 2021
7126 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 19 juli 2021