Föremål som liknar Hillberg
3064 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 11 december 2023
4604 Oljemålningar
Såld: 100 kr
Såldes den 25 november 2019
9499 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 7 maj 2018
1015 Akvareller
Såld: 100 kr
Såldes den 22 augusti 2016
8054 Akvareller
2 st. E Hillberg, Mariefred, signerade, 18x25
Såld: 100 kr
Såldes den 9 april 2012
1344 Akvareller
Såld: 2.400 kr
Såldes den 14 december 2009
5388 Akvareller
Såld: 1.400 kr
Såldes den 30 juni 2008
3050 Akvarell
Hillberg, Stockholmsmotiv, 12x20
Såld: 100 kr
Såldes den 9 juni 2008
8030 Oljemålning
E. Schillberg, stilleben, 41x29
Såld: 300 kr
Såldes den 5 december 2005