Föremål som liknar Hermann Talvik
3089 Etsning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 30 september 2024
4360 Oljemålning
Såld: 4.200 kr
Såldes den 16 augusti 2021
6058 Etsning
Såld: 1.800 kr
Såldes den 21 juni 2021
7042 Oljemålning
Såld: 2.600 kr
Såldes den 8 juni 2020
9439 Pastell
Såld: 3.000 kr
Såldes den 4 maj 2020
7357 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 4 juni 2018
6513 Oljemålning
Hermann Talvik, fjällandskap, signerad, 29x42
Såld: 900 kr
Såldes den 7 december 2015
5062 Oljemålning
Hermann Talvik (1906-1984), träd, signerad, 61x50
Såld: 900 kr
Såldes den 14 september 2015
5063 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 14 september 2015