9339 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 21 februari 2022 -
4301 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 1 mars 2021 -
7058 Oljemålning
Herman Lindqvist, Arild 1908, signerad, 51x63
Såld: 3.800 kr
Såldes den 25 maj 2015
3032 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 3 mars 2014 -
2497 Oljemålning
Herman Lindqvist, 1912, Motiv från Visby", 81x66
Såld: 4.000 kr
Såldes den 24 maj 2010 -
7048 Oljemålning
Såld: 2.500 kr
Såldes den 20 augusti 2007
7051 Oljemålning
Herman Lindqvist, -96, Flicka på bänk, 25 x 33
Såld: 3.500 kr
Såldes den 25 mars 2002