7019 Bonad
Herdemotiv, 97x200
Såld: 200 kr
Såldes den 16 januari 2012 -
4188 Etsningar
2 st, efter Earlom, Herdemotiv, 21x26
Såld: 200 kr
Såldes den 24 november 2008 -
7066 Oljemålning
Herdemotiv, 1800 ca, 23x33
Såld: 8.400 kr
Såldes den 7 augusti 2006
8017 TUSCH
1800-tal, herdemotiv, 32x26
Såld: 900 kr
Såldes den 10 september 2001