1006 Offsetlitografi
Såld: 5.200 kr
Såldes den 12 december 2022 -
2405 Offset
Helmut Newton, Signerad, 36x23 cm
Såld: 3.400 kr
Såldes den 31 augusti 2020 -
7208 Offsetlitografi
Såld: 3.400 kr
Såldes den 11 februari 2013
7206 Offsetlitografi
Helmut Newton, Berlin Nude, 1977, signerad, 23x35
Såld: 3.000 kr
Såldes den 4 februari 2013