Föremål som liknar Helene Billgren
6017 Litografi
Såld: 700 kr
Såldes den 13 maj 2024
3016 Litografi
Såld: 1.300 kr
Såldes den 11 december 2023
2004 Etsning
Såld: 1.400 kr
Såldes den 3 juli 2023
5459 Offsettryck
Såld: 600 kr
Såldes den 1 maj 2023
3071 Färglitografi
Såld: 2.800 kr
Såldes den 27 februari 2023
2090 Färgetsning
Såld: 1.900 kr
Såldes den 11 november 2019
7122 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 29 januari 2018
2249 Färglitografi
Helene Billgren (f. 1952), 37/360,50x38
Såld: 800 kr
Såldes den 30 oktober 2017
7073 Serigrafier
Såld: 1.500 kr
Såldes den 10 augusti 2015