2159 Akvarell
Såld: 400 kr
Såldes den 9 november 2020 -
1425 Etsningar
6 st, Heiner Peter Norberg (f. 1939)
Såld: 700 kr
Såldes den 28 september 2020 -
5240 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 14 oktober 2019
4182 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 18 februari 2019 -
5033 Akvarell
Såld: 600 kr
Såldes den 11 december 2017 -
1147 Akvarell
Heiner Peter Norberg, Andalusien, 50x65
Såld: 450 kr
Såldes den 14 januari 2008