Föremål som liknar Hav
6006 Etsning
Såld: 150 kr
Såldes den 12 januari 2026
3038 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 15 december 2025
9178 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 8 december 2025
4389 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 1 december 2025
9312 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 17 november 2025
9215 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 17 november 2025
5084 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 27 oktober 2025
3027 Spegel
Såld: 1.100 kr
Såldes den 20 oktober 2025
9209 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 13 oktober 2025