Föremål som liknar Hardy Stridh färglitografi Gösta Werner
Vi hittade inga föremål som matchar beskrivningen + Hardy Stridh färglitografi Gösta Werner på metropol.se.
Kvinnliga Konstnärer
För att uppmärksamma det kvinnliga konstnärskapet anordnar Metropol Auktioner en auktion med kvinnliga konstnärer. Auktionen innebär en resa genom konsthistorien med start under andra hälften av 1800-talet fram till nutid.