3124 Akryl
Såld: 700 kr
Såldes den 15 april 2024 -
3419 Akryl
Såld: 1.300 kr
Såldes den 8 januari 2024 -
3045 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 29 maj 2023
6182 Akryl
Såld: 700 kr
Såldes den 21 juni 2021 -
9137 Akryl
Hans Sandell. Signerad, daterad 92,42x29 cm
Såld: 1.100 kr
Såldes den 14 december 2020 -
7087 Färglitografi
Såld: 1.400 kr
Såldes den 19 oktober 2020
1025 Färglitografi
Hans Sandell, ramens innermått: 47x63
Såld: 900 kr
Såldes den 6 mars 2017 -
8381 Akryl
Hans Sandell, 81x65
Såld: 950 kr
Såldes den 21 augusti 2006