Föremål som liknar Hans Lindberg
9292 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 9 december 2019
1525 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 4 november 2019
8085 Akvarell
Hans Lindberg (f. 1928), Sverige. Stockholm, 21x58
Såld: 450 kr
Såldes den 21 januari 2019
7173 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 21 mars 2016
5193 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 23 februari 2015
5187 Oljemålning
Hans Lindberg (f. 1928), hönor, signerad, 19x19
Såld: 1.300 kr
Såldes den 23 februari 2015
5185 Oljemålning
Hans Lindberg (f. 1928), betande kor, signerad, 17x17
Såld: 200 kr
Såldes den 23 februari 2015
2204 Oljemålning
Hans Lindberg (f. 1928), 'Vid gamla vägen' 45 x 37
Såld: 100 kr
Såldes den 21 december 2009
3594 Oljemålning
Hans Lindberg, 15x74 resp 32x40
Såld: 100 kr
Såldes den 28 januari 2008