7060 Litografi
Hans Ekwall, Gård i vinterstrud, 45 x 54
Såld: 100 kr
Såldes den 30 mars 2009 -
5576 Akvarell
Hans Ekwall -86, "Stolarna" 35x45
Såld: 100 kr
Såldes den 1 december 2008 -
6702 Färglitografi
Hans Ekwall, 173/350, 43x53
Såld: 200 kr
Såldes den 29 mars 2005
7228 Oljemålning
Hans Ekwall, Porträtt, 32x25
Såld: 100 kr
Såldes den 26 maj 2003