8672 Soffa
Louis XV stil, 1800-tal, handsnidad. Längd: 120 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 26 november 2018 -
3049 Tavelram
Handsnidad, bemålar, ramens innermått: 30x21
Såld: 450 kr
Såldes den 26 maj 2014 -
2086 Sängram
Handsnidad, 60 x 190
Såld: 100 kr
Såldes den 23 april 2012
6653 Soffa
Såld: 8.200 kr
Såldes den 9 januari 2012 -
4526 Speglar
Ett par, Handsnidade, höjd: 50
Såld: 250 kr
Såldes den 12 december 2011 -
2064 Schackspel
handsnidade pjäser
Såld: 400 kr
Såldes den 21 september 2009
1330 Stol
1800-tal, bemålad, handsnidad, höjd: 108, slitage
Såld: 200 kr
Såldes den 14 september 2009 -
6652 Stol
1800-tal, Bemålad, handsnidad, höjd: 108
Såld: 500 kr
Såldes den 7 september 2009 -
4039 HANDSPEGEL
Nyrokoko, handsnidad
Såld: 200 kr
Såldes den 26 mars 2001