3490 Oljemålning
Såld: 1.800 kr
Såldes den 6 november 2023 -
8294 Akvarell
Såld: 450 kr
Såldes den 26 oktober 2020 -
6351 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 19 oktober 2020
6172 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 9 oktober 2017 -
1016 Färglitografi
Såld: 1.300 kr
Såldes den 17 februari 2014 -
5688 Oljemålning
O Bauman, Sydländskt hamnstad, 46x37
Såld: 100 kr
Såldes den 23 november 2009
5340 Oljemålning
Veerkamp, hamnstad, 47x103
Såld: 1.600 kr
Såldes den 15 december 2008 -
2700 Gouache
Sydländsk hamnstad, 44 x 62
Såld: 100 kr
Såldes den 17 november 2008 -
3118 Oljemålning
Sign R Rasell, 1873, Hamnstad, 53 x 78
Såld: 2.500 kr
Såldes den 7 maj 2007