Föremål som liknar Hammarby
6412 Torrnål / akva..
Såld: 800 kr
Såldes den 20 mars 2023
2026 Linoleumgravyr
Såld: 800 kr
Såldes den 20 februari 2023
6138 Affisch
Såld: 600 kr
Såldes den 24 oktober 2022
5014 Affisch
Såld: 500 kr
Såldes den 17 oktober 2022
3104 Affisch
Såld: 1.700 kr
Såldes den 3 oktober 2022
7144 Etsning
Såld: 700 kr
Såldes den 27 september 2021
5019 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 3 maj 2021
2094 Akvarell / bla..
Såld: 100 kr
Såldes den 11 september 2020
1410 Affisch
Hammarby, "Bajen for ever", 64x48 cm
Såld: 1.300 kr
Såldes den 3 februari 2020