Föremål som liknar H74
4471 Salongsbord
Mahogny, diameter: 76 H74, fd fällbord
Såld: 600 kr
Såldes den 19 juni 2017
6071 Pottskåp
Sengustavianskt intarsia ej dörr H74
Såld: 1.600 kr
Såldes den 15 augusti 2005
7141 Sideboard
trä, 140x42 H74
Såld: 1.400 kr
Såldes den 8 augusti 2005
4077 Byrå
Gustaviansk stil, med stenskiva, 80x44 H74
Såld: 2.300 kr
Såldes den 18 juli 2005
2461 Matsalsbord
Slagbord, mahogny, 180x100 H74
Såld: 1.000 kr
Såldes den 20 juni 2005
1578 Väggpendyl
förgylld, Gustaviansk stil, H74
Såld: 1.600 kr
Såldes den 13 juni 2005
8695 Skrivbord
1890_tal, H74
Såld: 1.700 kr
Såldes den 7 juni 2005
8686 Spelbord
1800-tal, L88 H74
Såld: 1.000 kr
Såldes den 30 maj 2005
8259 Byrå
intarsia, 42x28 H74
Såld: 300 kr
Såldes den 30 maj 2005