9142 Skulptur
brons, H Müller, Madonna. Höjd: 11 cm
Såld: 1.200 kr
Såldes den 20 december 2021 -
4159 Akvarell
H Müller, motiv från Blidö, signerad, 26x34
Såld: 350 kr
Såldes den 19 augusti 2013 -
6596 Akvarell
H Müller, -1890, skärgårdsmotiv,
Såld: 100 kr
Såldes den 28 maj 2012
5153 Akvarell
H Müller, 894, porlande bäck, 27x20
Såld: 350 kr
Såldes den 5 maj 2008 -
7110 Akvarell
H Müller, 1895, skärgårdsmotiv, 26x36, (oramad)
Såld: 700 kr
Såldes den 18 februari 2008 -
2225 Akvarell
Såld: 950 kr
Såldes den 15 oktober 2007
7412 Akvarell
H Müller, 55x38 (sk)
Såld: 700 kr
Såldes den 16 augusti 2004