3622 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 3 december 2018 -
5025 Oljemålning
H Holmberg, Söder utsikt, signerad, 52x39
Såld: 500 kr
Såldes den 22 augusti 2016 -
8270 Akvarell
H Holmberg, Katarina kyrka, signerad, 44x29
Såld: 250 kr
Såldes den 9 maj 2016
4274 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 1 mars 2010 -
3275 Oljemålning
H Holmberg, varv, 30x40
Såld: 100 kr
Såldes den 28 september 2009