6682 Oljemålning
H Herslow, Interiör. Olja på duk, signerad. 38x46
Såld: 450 kr
Såldes den 8 april 2019 -
1139 Oljemålning
sign. H Herslow, Allegori, 50x100
Såld: 2.000 kr
Såldes den 14 september 2009 -
8011 Oljemålning
H Herslow, Landskap, 37X53
Såld: 350 kr
Såldes den 22 maj 2006
2063 Oljemålning
Allegori, Sign H Herslow, 50x100
Såld: 300 kr
Såldes den 4 mars 2002