Föremål som liknar H 13
1010 Mattor
Såld: 10.500 kr
Såldes den 30 januari 2023
2560 Kastruller
Såld: 500 kr
Såldes den 3 september 2018
3016 Matta
orientalisk, Senneh 132x190
Såld: 700 kr
Såldes den 30 november 2015
2002 Etsning akvati..
Såld: 16.500 kr
Såldes den 27 oktober 2014
4147 Värja
med balja, 1800-tal, märkt 3 Ch 139
Såld: 4.300 kr
Såldes den 6 februari 2012
1283 Vas
Såld: 350 kr
Såldes den 27 augusti 2007
8353 Skulptur
Brons, (otydlig signatur), H 13 ink sockel
Såld: 1.200 kr
Såldes den 21 augusti 2006
3438 Bokhylleskåp
Jugend mahogny, längd: 133, djup: 30 H 139
Såld: 1.400 kr
Såldes den 12 september 2005
3187 Etsning
A Zorn, Osign, 18x13 H&H 136
Såld: 1.100 kr
Såldes den 25 april 2005