8131 Sidentavla
Såld: 200 kr
Såldes den 18 december 2023 -
8365 Textil
Hägrar, Nytryckt äldre motiv, 190x150 cm
Såld: 1.600 kr
Såldes den 4 april 2022 -
8008 Skulptur
Porslin, Tyskland, Hägrar. Höjd: 34 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 13 december 2021
6210 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 29 november 2021 -
6016 Blandteknik
Kina, Hägrar. Signerad, 40x50 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 13 april 2020 -
5518 Skulptur
Lladro, Hägrar, höjd: 57 cm
Såld: 1.200 kr
Såldes den 16 april 2018
4125 Färglitografier
Såld: 600 kr
Såldes den 6 februari 2017 -
5295 Skulpturer
2 st, Brons, Hägrar, Orientaliska, höjd: 50-63
Såld: 1.100 kr
Såldes den 14 september 2015 -
4505 Oljemålning
Walter Liljenberg, Hägrar, 44x65
Såld: 100 kr
Såldes den 24 november 2008