2062 Akvarell
Såld: 900 kr
Såldes den 26 september 2022 -
6235 Oljemålning
Gustav Pierre, Norr Mälarstrand. Olja på duk, 60x73
Såld: 700 kr
Såldes den 24 september 2018 -
7204 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 28 november 2016
6174 Oljemålningar
Gustav Pierre, Stockholmsmotiv, signerade, 44x59
Såld: 250 kr
Såldes den 18 januari 2016 -
8184 Oljemålning
Gustav Pierre, Stockholmsmotiv, 80x100
Såld: 800 kr
Såldes den 10 februari 2014 -
1173 Akvareller
2 st, Gustav Pierre, Stockholmsmotiv, 36x55
Såld: 400 kr
Såldes den 5 mars 2012
3357 Akvarell
Gustav Pierre, Stockholm, 46x56
Såld: 100 kr
Såldes den 8 augusti 2011 -
3638 Akvarell
Gustav Pierre, Slussen, 43x53
Såld: 300 kr
Såldes den 27 september 2010 -
2445 Blandteknik
Gustav Pierre, Stockholm, 44x55
Såld: 150 kr
Såldes den 30 november 2009