Föremål som liknar Gustaf Isander

Vi hittade över 12 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 3069 Gravyr
    Såld: 100 kr

    Såldes den 26 augusti 2019
  • 5024 Gravyr
    Såld: 100 kr

    Såldes den 11 december 2017
  • 7622 Etsning
    Såld: 200 kr

    Såldes den 28 november 2016
  • 7270 Litografi
    Såld: 150 kr

    Såldes den 2 mars 2015
  • 7012 Etsning
    Såld: 900 kr

    Såldes den 26 januari 2015
  • 4551 Etsning
    Såld: 100 kr

    Såldes den 11 november 2013