3208 Oljemålning
Gunnar Söderström, f. 1931, komposition, 82x61
Såld: 500 kr
Såldes den 4 april 2011 -
6079 Akvarell
Gunnar söderström, Helsingfors, 45x37
Såld: 350 kr
Såldes den 3 november 2008 -
2477 Färglitografi
Gunnar Söderström, kyparens spegel, 97/200, 32 x 48
Såld: 200 kr
Såldes den 18 april 2005
6021 Färgetsning
Gunnar söderström, "flygande, 205/320, 47x31
Såld: 150 kr
Såldes den 7 februari 2005