6615 OIL PAINTING
Sold: SEK 100
Sold den 30 november 2020 -
7168 OIL PAINTING
Sold: SEK 100
Sold den 27 maj 2019 -
2120 ART PORTFOLIO
Sold: SEK 1500
Sold den 18 mars 2019
2067 LITOGRAPH IN C..
Sold: SEK 100
Sold den 5 december 2011 -
2101 LITOGRAPH IN C..
Gunnar Allvar (1922-2003), Träd vid kust, 45 x 50,
Sold: SEK 100
Sold den 5 april 2010 -
2467 LITOGRAPH IN C..
signerad Gunnar Allvar, 18/260, 45x50
Sold: SEK 100
Sold den 17 november 2008
4425 Parti etsninga..
Gunnar Allvar & Sten Ekendahl, Lösa blad
Sold: SEK 100
Sold den 3 september 2007 -
2257 LITOGRAPH IN C..
Gunnar Allvar, 88/285, 41x48
Sold: SEK 100
Sold den 24 oktober 2005 -
3333 Oljemålning
Gunnar Allvar, fruktkorg, 39x46
Sold: SEK 400
Sold den 8 mars 2004