6615 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 30 november 2020 -
7168 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 27 maj 2019 -
2120 Konstmapp
Såld: 1.500 kr
Såldes den 18 mars 2019
2067 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 5 december 2011 -
2101 Färglitografi
Gunnar Allvar (1922-2003), Träd vid kust, 45 x 50
Såld: 100 kr
Såldes den 5 april 2010 -
2467 Färglitografi
signerad Gunnar Allvar, 18/260, 45x50
Såld: 100 kr
Såldes den 17 november 2008
4425 Parti etsninga..
Gunnar Allvar & Sten Ekendahl, Lösa blad
Såld: 100 kr
Såldes den 3 september 2007 -
2257 Färglitografi
Gunnar Allvar, 88/285, 41x48
Såld: 100 kr
Såldes den 24 oktober 2005 -
3333 Oljemålning
Gunnar Allvar, fruktkorg, 39x46
Såld: 400 kr
Såldes den 8 mars 2004