4113 Etsning
Såld: 350 kr
Såldes den 22 november 2021 -
9026 Textiltavla
Gunilla Digman, 107x83,5 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 18 mars 2019 -
5146 Väggtextil
Såld: 150 kr
Såldes den 10 december 2012
9053 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 16 april 2012 -
3445 Bonad
Gunilla Digman Wedel, 112x82
Såld: 450 kr
Såldes den 30 januari 2012 -
6486 Tygtryck
Gunilla Digman, 120x71
Såld: 1.000 kr
Såldes den 11 februari 2008
4312 Textil
1950-tal, 106x83, Gunilla Digman
Såld: 800 kr
Såldes den 22 oktober 2007 -
4317 Etsningar
2 st, Gunilla Digman-Wedel, Vaxholm
Såld: 450 kr
Såldes den 23 januari 2006