Föremål som liknar Gullberg
4085 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 10 juni 2024
2050 Gardinlängder
3 st, Elsa Gullberg, 120x210 / 135x200 / 125x205 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 5 februari 2024
7513 Litografi
Såld: 150 kr
Såldes den 31 oktober 2022
8551 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 4 april 2022
4196 Oljemålning
Såld: 3.800 kr
Såldes den 15 november 2021
5096 Ryamatta
design: Elsa Gullbergm "hjulet", 85x115 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 18 november 2019
4163 Textil/bonad
Elsa Gullberg, Stockholm, 145x75 cm
Såld: 1.200 kr
Såldes den 18 november 2019
1271 Bordslampa
Gullberg. Höjd: 32
Såld: 450 kr
Såldes den 18 mars 2019
4558 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 25 februari 2019