Föremål som liknar Grisslehamn
-
6580 Oljemålning
Bianca Wallin-Tolnai (1909-2006). Signerad, datera..//
Såld: 100 kr
SÃ¥ldes den 12 januari 2026
-
5426 Bonad
Grisslehamn (trasmatta), yttermått inklusive ram: ..//
Såld: 700 kr
SÃ¥ldes den 8 december 2025
-
9361 Oljemålning
Gunnar Zetterström (1902-1965), Sverige. "Grissleh..//
Såld: 100 kr
SÃ¥ldes den 5 maj 2025
-
5293 Gouache
Folke Wilhelmson Berg (1896-1974), Sverige. Signer..//
Såld: 100 kr
SÃ¥ldes den 29 april 2024
-
9388 Oljemålning
Fanny Klingbom (1861-1926), Sverige. Grisslehamn f..//
Såld: 1.900 kr
SÃ¥ldes den 26 september 2022
-
5312 Oljemålning
Gustaf Svensson. Signerad, daterad 48, Grisslehamn..//
Såld: 500 kr
SÃ¥ldes den 4 oktober 2021
-
4349 Oljemålning
Kalle Andersson, "Grisslehamn". Signerad, daterad ..//
Såld: 1.300 kr
SÃ¥ldes den 11 januari 2021
-
6267 Oljemålning
Emil Lindgren (1866-1940), Sverige. Ã…kerlandskap m..//
Såld: 2.000 kr
SÃ¥ldes den 19 oktober 2020
-
3001 Oljemålning
Gerhard Larsson (1910-1990), Sverige. Signerad, da..//
Såld: 200 kr
SÃ¥ldes den 30 mars 2020