2109 Blandteknik
Ruth Goldman-Grosin, blommor, 70x100
Såld: 100 kr
Såldes den 5 augusti 2013 -
4487 Konstmapp
Såld: 100 kr
Såldes den 29 oktober 2012 -
7477 Färgetsning
Goldman-Grosin, Afrikas sol II, motivets mått: 20x24
Såld: 200 kr
Såldes den 24 september 2012
1325 Färglitografier
2 st, Ruth Goldman-Grosin, krukor, ca 35 x 30
Såld: 150 kr
Såldes den 20 november 2006