9054 Ljusstake
Såld: 500 kr
Såldes den 27 maj 2024 -
3418 Ljusstake
Klong, Gloria, mässing. Höjd: 35cm
Såld: 450 kr
Såldes den 31 maj 2021 -
3165 Hushållsvåg
Gloria. Höjd: 27 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 31 maj 2021
6017 Armatur
Krom, Gloria. Höjd: ca 33 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 1 juni 2020 -
1525 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 10 februari 2020 -
8045 Gunghäst
Såld: 2.400 kr
Såldes den 29 januari 2018
1341 Akvarell
Gloria Ellis, Torg med katter, motivets mått: 31x23
Såld: 100 kr
Såldes den 20 augusti 2012 -
4387 Väggskulptur
"Gloria", L Kersh 625002, höjd: 33
Såld: 650 kr
Såldes den 16 juli 2012 -
6299 Båtmodell
"Gloria"
Såld: 300 kr
Såldes den 26 oktober 2009