2053 Färglitografi
Såld: 1.300 kr
Såldes den 19 juni 2023 -
4497 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 19 april 2021 -
5585 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 11 december 2017
1007 Gittan Jönsson
Såld: 1.100 kr
Såldes den 31 oktober 2016 -
7489 Akvarell
Gittan Jönsson, Häst, 23 x 32
Såld: 100 kr
Såldes den 9 februari 2009