5016 Blandteknik
Såld: 200 kr
Såldes den 22 januari 2024 -
7408 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 15 maj 2023 -
2165 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 20 juni 2022
3351 Akvarell
Såld: 600 kr
Såldes den 8 november 2021 -
7477 Akvarell
Såld: 450 kr
Såldes den 13 september 2021 -
7478 Akvarell
Såld: 800 kr
Såldes den 13 september 2021
3627 Akvarell
Maria Ginzburg, Stilleben, 2004,36x53
Såld: 250 kr
Såldes den 8 januari 2018 -
1246 Akvarell
M Ginzburg, sjö, signerad. , motivet: 37x47
Såld: 700 kr
Såldes den 9 december 2013 -
8331 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 28 oktober 2013