7136 Skåp
Såld: 5.800 kr
Såldes den 16 oktober 2023 -
5145 Väggur
Gesällprov, Allan Röstlinger, 1963, höjd: 34 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 24 november 2014 -
6023 Chiffonjé
Såld: 4.000 kr
Såldes den 6 oktober 2014
8067 Vitrinskåp
Såld: 13.000 kr
Såldes den 17 december 2012 -
6532 Golvur
Såld: 4.900 kr
Såldes den 7 april 2008 -
7494 Sekretär
Såld: 6.600 kr
Såldes den 18 februari 2008
4200 Kabinettskåp
Såld: 8.000 kr
Såldes den 3 juli 2006 -
5673 Stolar
6 st 1890-tal, rotting, Gallé Gesällprov
Såld: 2.100 kr
Såldes den 11 oktober 2004 -
8010 Brevgömma
gesällprov, selma giöbel, andra hälft av 1800-talet
Såld: 2.000 kr
Såldes den 23 augusti 2004