7198 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 21 oktober 2019 -
9432 Färglitografi
Gaveau. Signerad, Segelbåt, EA-upplaga, 70x90
Såld: 100 kr
Såldes den 18 juni 2018 -
3301 Piano
Gaveau, Menuet, Paris, Spegelfront, längd: 130
Såld: 150 kr
Såldes den 26 november 2007
Föremål som liknar Gaveau
- Träfflista
- alla
- Visa alla