6422 Bokstöd
2 st, Gatti, Italy, fajans. Höjd: 11 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 12 december 2022 -
5290 Bokstöd
Såld: 500 kr
Såldes den 5 december 2022 -
7004 Färgetsning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 19 oktober 2020
7009 Modellbil
Bugatti. Längd: 66
Såld: 700 kr
Såldes den 22 april 2019 -
4074 Färglitografi
Krall8is, PT, "Bugatti", 60x50
Såld: 150 kr
Såldes den 30 maj 2011