Föremål som liknar Gaston

Vi hittade över 8 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 9219 Karmstolar
    Såld: 2.200 kr

    Såldes den 20 februari 2023
  • 7147 Stolar
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 6 februari 2023
  • 3012 Karmstolar
    6 st, Gastone Rinaldi, "Flynn", 1970-tal, krom
    Såld: 4.600 kr

    Såldes den 23 januari 2023
  • 4160 Matbord
    Såld: 3.600 kr

    Såldes den 16 januari 2023
  • 7145 Oljemålning
    Såld: 100 kr

    Såldes den 9 mars 2020
  • 7377 Etsning
    Såld: 200 kr

    Såldes den 28 januari 2019
  • 6105 Häften
    Såld: 700 kr

    Såldes den 5 mars 2018
  • 8044 Skulptur
    Såld: 8.200 kr

    Såldes den 29 januari 2018
  • 4041 Etsning
    Gaston, "Solsken", motivet: 23x17
    Såld: 300 kr

    Såldes den 7 september 2015