3402 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 16 juli 2018 -
9088 Leksaksbil
Gama, Tyskland, längd: 30 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 12 september 2016 -
5185 Etsning
Hans Tombrock, gamal kvinna, 19/ 50 mm: 24x19
Såld: 100 kr
Såldes den 27 januari 2014
4402 Färglitografi
Ulf G, Gamala Stan EA, motivets mått: 44x32
Såld: 150 kr
Såldes den 3 december 2012 -
3185 Etsning
Hasse Linderoth, 36/220 Gamal Stan, 30x41
Såld: 550 kr
Såldes den 19 januari 2009 -
3076 Skulptur
metall, Vasco da Gama, höjd: 30
Såld: 450 kr
Såldes den 9 juni 2008
4015 Leksaker
Såld: 1.900 kr
Såldes den 28 januari 2008 -
5575 Akvareller
2 st, sign, Motiv från Gamal stan, 25 x 18
Såld: 100 kr
Såldes den 10 september 2007 -
8544 Parti leksaker
Bla Gama Mercedes britains
Såld: 400 kr
Såldes den 15 augusti 2005