1562 Etsningar
4 st, G Steffe
Såld: 400 kr
Såldes den 15 juni 2015 -
1569 Färgetsningar
5 st, G Steffe
Såld: 100 kr
Såldes den 15 juni 2015 -
1561 Etsningar
G Steffe, 5 st
Såld: 100 kr
Såldes den 15 juni 2015
6139 Litografi
G Steffe, 17/130, 62x75
Såld: 100 kr
Såldes den 15 augusti 2011 -
1217 Litografi
G Steffe, 1965, häst med ryttare, 3/10, 23x25
Såld: 100 kr
Såldes den 10 november 2008 -
3310 Färglitografi
2 st+ etsning, G Steffe
Såld: 550 kr
Såldes den 9 juni 2008
2488 Färglitografi
G Steffe 43/260 , 30x30
Såld: 550 kr
Såldes den 9 oktober 2006 -
8194 Litografi
G Steffe, 60x73
Såld: 150 kr
Såldes den 22 maj 2006 -
8712 Färglitografi
3 x G Steffe, 17/250, 56X45 CA
Såld: 350 kr
Såldes den 18 april 2006