5312 Oljemålning
G Nordström, signerad, 1968. Olja på pannå, 44x61
Såld: 100 kr
Såldes den 20 maj 2019 -
5352 Oljemålning
G Nordström, träd, signerad. Olja på duk, 53x65
Såld: 300 kr
Såldes den 8 april 2019 -
9592 Grafiskt blad
LG Nordström, motivet: 45x69
Såld: 2.600 kr
Såldes den 18 juli 2016
5219 Etsning
torrnål, G Nordström, 2/ 10, signerad, motivet: 33x41
Såld: 100 kr
Såldes den 6 juni 2016 -
8345 Färglitografi
L-G Nordström, 49/150, motivet:
Såld: 1.000 kr
Såldes den 9 maj 2016 -
3585 Oljemålning
G Nordström, Stockholm, ramens innermått: 44x54
Såld: 100 kr
Såldes den 2 juli 2012
2235 Oljemålning
G Nordström, Paris, 65x55
Såld: 300 kr
Såldes den 2 augusti 2010 -
3077 Oljemålning
G Nordström, Komposition, 37x52
Såld: 200 kr
Såldes den 31 maj 2010 -
8554 Oljemålning
Sign G Nordström, landskap, 50x60
Såld: 300 kr
Såldes den 29 mars 2010