6330 Oljemålningar
Såld: 300 kr
Såldes den 3 maj 2021 -
2510 Oljemålning
G Lemón, Landskap. Signerad. Olja på pannå, 26x33 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 29 juni 2020 -
4461 Oljemålningar
5 st, G Lemón, Landskap, 14x24
Såld: 900 kr
Såldes den 6 februari 2017
9610 Oljemålningar
2 st, G Lemón, Vinter / sommarlandskap, 20x65 & 12x46
Såld: 200 kr
Såldes den 12 september 2016