Föremål som liknar Göteborgsmotiv
7285 Blyerts
Såld: 100 kr
Såldes den 21 januari 2019
3378 Oljemålning
Åke Dalberg, signerad, Göteborgsmotiv, 37x46
Såld: 100 kr
Såldes den 22 augusti 2016
3027 Oljemålning
Såld: 1.700 kr
Såldes den 19 oktober 2015
1009 Oljemålning
Waldemar Sjölander (1906-1988), Göteborgsmotiv, 43x55
Såld: 1.400 kr
Såldes den 14 september 2015
7127 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 17 augusti 2015
9135 Färglitografi
Såld: 2.800 kr
Såldes den 15 december 2014
6230 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 7 oktober 2013
3116 Oljemålning
signerad Henning, Göteborgsmotiv, 21x15
Såld: 100 kr
Såldes den 27 september 2010
6497 Akvarell
Göteborgsmotiv, Paul Burman 37x43
Såld: 300 kr
Såldes den 23 mars 2009