3488 Litografi
Göte Lindkvist, Ballerina, 16/145 34x20
Sold: SEK 100
Sold den 6 oktober 2008 -
1466 OIL PAINTING
Göte Lindkvist, stilleben, 46x55
Sold: SEK 450
Sold den 28 augusti 2006 -
6173 Akvarell
Göte Lindkvist, 1978, stilleben, 36x25
Sold: SEK 200
Sold den 17 maj 2004
6172 Oljemålning
Göte Lindkvist, 1948, 60x45
Sold: SEK 100
Sold den 17 maj 2004