8123 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 17 maj 2021 -
8105 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 27 januari 2020 -
9079 Gouache
Såld: 400 kr
Såldes den 5 juni 2017
8328 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 22 februari 2016 -
8325 Oljemålning
Göte Göransson (f. 1921), Tiger, 1976, 120 x 118
Såld: 4.800 kr
Såldes den 15 februari 2016 -
7009 Akvarell
Göte Göransson (f. 1921), Fåfängan, signerad, 57x77
Såld: 1.600 kr
Såldes den 26 januari 2015