6453 Etsning
Gösta Ottoson, "Jeremias", -67, motivet: 23 x 14, 5
Såld: 200 kr
Såldes den 26 januari 2015 -
3244 Akvarell
Gösta Ottoson, Örebro slott, 37 x 49, -72
Såld: 300 kr
Såldes den 16 september 2002
Föremål som liknar Gösta Ottoson
- Träfflista
- alla
- Visa alla