Föremål som liknar Gösta Gustavson
9202 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 31 juli 2023
7509 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 15 maj 2023
3362 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 16 januari 2023
8003 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 7 november 2022
8110 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 19 september 2022
6246 Akvarell
Såld: 1.300 kr
Såldes den 4 juli 2022
3286 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 6 juni 2022
4107 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 14 mars 2022
3107 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 28 februari 2022