Föremål som liknar Fyr
8379 Färgetsningar
Såld: 3.000 kr
Såldes den 20 maj 2024
2011 Skålar
Såld: 700 kr
Såldes den 20 maj 2024
8360 Sybord
Såld: 100 kr
Såldes den 20 maj 2024
6182 Kandelabrar
Såld: 1.200 kr
Såldes den 6 maj 2024
1009 Skrin
Såld: 7.000 kr
Såldes den 29 april 2024
2004 Färglitografier
Såld: 2.600 kr
Såldes den 22 april 2024
3202 Skåp
Såld: 2.400 kr
Såldes den 15 april 2024
7284 Glasservisdelar
25 del ca, Fyrklövern. Höjd: 14-20 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 25 mars 2024
5081 Kandelaber
Såld: 150 kr
Såldes den 11 mars 2024