4137 Krucifix
Keramik, Fredrik Friesendahl, Signerad. Höjd: 34 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 25 september 2023 -
2171 Litografi
Såld: 250 kr
Såldes den 24 november 2014 -
2267 Etsning
Friesendahl, Zebror, 32x35
Såld: 400 kr
Såldes den 20 september 2010
4440 Färglitografi
Cecilia Friesendahl, slussen, 38x48
Såld: 300 kr
Såldes den 18 januari 2010 -
4414 Färglitografi
Cecilia Friesendahl, Nybroviken, 50x60
Såld: 350 kr
Såldes den 18 januari 2010 -
4452 Färglitografi
Cecilia Friesendahl, Stadshuset, 35x43
Såld: 150 kr
Såldes den 18 januari 2010
3113 Litografi
Friesendahl, Barn, 31x47
Såld: 100 kr
Såldes den 28 september 2009 -
6400 Färglitografi
Cecilia Friesendahl, Elefanter, -90, 9/85, 50 x 57
Såld: 400 kr
Såldes den 16 maj 2005 -
2236 Skulptur
Friesendahl, Lejon, L.22
Såld: 6.000 kr
Såldes den 20 december 2004